Marika Bajcurová - profesionálna dekoratívna kozmetika Libre - Marika Bajcurová - profesionálna kozmetika LIBRE

VITAJTE NA STRÁNKACH DEKORATÍVNEJ KOZMETIKY MARIKABEAUTY
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


  • Klasická masáž tváre - THAI masáž:

Absolvent kurzu získa vedomosti a zručnosti vo vykonávaní klasickej masáže tváre.Spozná účinky masáže tváre,základný postup pri ošetrení pleti, hygienické zásady a postupy pri vykonávaní masáže, naučí sa používať vhodné prostriedky a nástroje a tiež sa naučí určit typ pleti.
Táto masáž pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka.Zlepšuje kvalitu pleti, uvoľňuje napäté tvárové svalstvo, stimuluje prúdenie krvi a zjemňuje a zlepšuje tonus pleti. Je vhodná pre všetky tipy pleti.

  • Mikromasáž očného okolia:

Absolvent kurzu získa vedomosti a zručnosti v prevádzaní mikromasáže očného okolia. Spozná účinky masáže,základný postup pri ošetrení pleti, hygienické zásady a postupy pri vykonávaní masáže,naučí sa používať vhodné prostriedky a nástroje.
Táto masáž odďaluje proces starnutia a pri nej sa znižuje prehlbovanie vrások okolo očí. Blahodárne pôsobí proti únave očí a zmenšuje aj vačky pod očami.ktoré spôsobuje únava alebo genetika.Tiež vyplavuje škodlivé toxíny z tela a zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

  • Liftingová masáž:

Absolvent kurzu získa zručnosti v prevádzaní liftingovej masáže.Spozná účinky masáže základný postup pri ošetrení pleti,hygienické zásady a postupy pri vykonávaní masáže,naučí sa používať vhodné prostriedky a nástroje a tiež sa naučí určiť typ pleti.
Táto masáž je vhodná na detoxikáciu tváre, krku a dekoltu, zbavuje tvár nežiadúcich toxínov, vyhladzuje vrásky,zvláčňuje a hydratuje. Masážou sa zameriavame na mimické svaly tváre, a podporujeme tak regeneráciu pokožky a navrátenie jej elasticity. Prevádzame neinvazívny lifting.

  • 3D riasy:

Absolvent kurzu získa základné poznatky o starostlivosti o riasy, fázach rastu mihalníc, hygiene a bezpečnosti pri práci a príprave zákazníka pred úkonom.Naučí sa ako správne postupovať pri jednotlivých úkonoch, aké nástroje používať a ako správne aplikovať 3D riasy.
Sú jedinečné trvácne syntetické vlákna, ktoré sú po jednom aplikované na prirodzené riasy a vytvárajú tak prirodzený hustejší a predĺžený vzhľad mihalníc. Tieto riasy sú trvácne a pri ich správnom ošetrovaní a dopĺňaní vydržia aj niekoĺko mesiacov.  

  • Trvalá na riasy:

Absolvent kurzu získa základné poznatky o starostlivosti o riasy, fázach rastu mihalníc, hygiene a bezpečnosti pri práci a príprave zákazníka pred úkonom. Naučí sa ako správne postupovať pri jednotlivých úkonoch, aké nástroje používať a ako správne aplikovať trvalú na riasy.
Je natočenie mihalníc, čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko zvýrazni aj bez používania umelých klieštikov.

  • Lepenie rias:

Absolvent kurzu získa základné poznatky o starostlivosti o riasy, fázach rastu mihalníc, hygiene a bezpečnosti pri práci a príprave zákazníka pred úkonom. Naučí sa ako správne postupovať pri jednotlivých úkonoch, aké nástroje používať a ako správne aplikovať umelé riasy.
Sa využíva väčšinou na príležitosti, pri fotolíčení, módnych prehliadkach...Sú vhodnou metódou ako riasy predĺžit a zhustiť velmi expresnou formou.

  • Modelovanie gelových nechtov:

Absolvent kurzu spozná anatómiu nechtu a jeho zloženie, zmeny na nechtoch súvisiace s poruchami zdravia, najbežnejšie typy kožných a nechtových ochorení,ich výskyt,prejav a liečbu. Naučí sa diagnostikovať typy nechtov:normálne,suché,krehké a poškodené. Spozná povolené úkony v manikérskych službách pri modelovaní a dopĺňaní nechtov UV gélom, kozmetické prípravky na nechty a nechtové kožičky, ktoré sa naučí aj aplikovať. Naučí sa aké sú správne pracovné postupy podľa zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, v súlade s hygienickými predpismi v oblasti manikúry. Naučí sa ovládať aké pracovné nástroje , materiály a prípravky sú potrebné  pri úprave prirodzených nechtov a pri modelovaní gélom. Spozná účinky  a zloženie UV žiarenia. Naučí sa zručnosti v pracovných postupoch pri príprave nechtov pred modeláciou, lepení tipov, pri aplikácii UV gélov, modelácii na šablónu, lakovanie francúzskej manikúry a zdobenie gélových nechtov.

  • Kozmetik/Kozmetička:

Absolvent vzdelávacieho programu sa naučí postupy pri kozmetickom ošetrení tváre, krku a rúk. Naučí sa povrchové  a hĺbkové očistenie pleti, farbenie obočia, formovanie obočia, základy líčenia,  farbenie mihalníc, aplikovať pleťové masky, kúry, zábaly a vykonávať kozmetickú masáž. Spozná základné pravidlá kozmetickej starostlivosti a tiež nadobudne prehľad  aj v oblasti sociálnej komunikácie, spoločenského správania, estetiky a psychológie.

  • Vizážista/Vizážistka:

Absolvent sa v tomto kurze naučí denné, večerné, divadelné, modelingové a foto líčenie ako aj najnovšie trendy líčenia. Naučí sa posúdiť  a previesť úpravu tváre, vlasov a celkového vzhľadu podľa anatómie, farebnej typológie, typu a príležitosti. Učí sa tiež ako správne poskytovať poradenské služby zamerané na životný štýl modernej ženy. Tiež nadobudne prehľad  aj v oblasti sociálnej komunikácie, spoločenského správania, estetiky a psychológie.

Všetky kurzy sú akreditovane Ministerstvom školstva podľa zákona 568/2009 Z.z. o celoživotnom vzdelávaní.


marika.bajcurova@gmail.com
+421 917 928 161
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky